zajęcia grupowe

Lepienie dla dorosłych

Warsztaty dla dorosłych to niecodzienna możliwość odstresowania się pobudzenia swojej kreatywności i stworzenia swoimi rękoma rzeczy niepowtarzalnych. W każdym z nas kryje się talent ,odkryj go pozwól sobie na chwilę relaksu a jednocześnie na twórcze szaleństwo.Takie spedzenie czasu może być też świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. WARSZTATY CERAMICZNE
Lepienie z gliny to także sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji. Dotyk miękkiej, chłodnej i wilgotnej masy działa kojąco i rozładowuje napięcie, a także stymuluje układ nerwowy.W czasie warsztatów ceramicznych można zapoznać się z procesami obróbki ceramiki, zdobieniem i szkliwieniem. Gotowy, wysuszony i wypalony przedmiot można zabrać ze sobą do domu.W cenę wliczone są:
✓ materiały: glina (przyjemna do pracy, uznanych producentów), angoby, bogaty zestaw szkliw
✓ narzędzia, formy gipsowe, stemple
✓ wypał w piecu
✓ instruktaż
Cena:
60 zł/120 min - pojedyncze, kolejne zajęcia;
220 zł karnet na 4 zajęcia (4 x 120 minut) do wykorzystania w ciągu 45 dni.

Zajęcia odbywają się:
Wtorek: od 18.00
Czwartek: od 17.00 WARSZTATY Z METODĄ UTWARDZANIA TKANIN -  osobny kontakt: Ewa: 695 786 640

Na warsztatach poznamy praparat Powertex. Jest przyjaznym dla środowiska utwardzaczem tkanin na bazie wody.
Dzięki Powertex możemy stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje i biżuterię. Na warsztatach będzie można się nauczyc tworzyć bazę figury, mocować gipsowe popiersie, rączki, skrzydła. Praca może mieć formę postaci stojącej, siedzącej, czy do zawieszenia. Gotowy przedmiot zabiwramy do domu.
W cenie warsztatów zapewniamy materiały
Tworzenie postaci ok 40cm
koszt: 2 x 2h = 150zł