Malowanie na ceramice

Tutaj nic nie lepisz. Używasz gotowych przedmiotów z ceramiki i ozdabiasz je według własnego pomysłu. Za pomocą farb wszkliwnych.
Do wyboru masz ponad 100 ceramicznych kształtów, zarówno użytkowych, jak i dekoracyjnych.
Nie bój się, że nie wiesz, co namalować. W pracowni dostępna jest biblioteczka z książkami pełnymi inspiracji. Pokażemy Ci jak przetransferować wybrany wzór. Zdobimy też przy pomocy szablonów i stempli. Zakładasz fartuch i bierzesz się do dzieła. Po ozdobieniu praca jest wypalana w piecu ceramicznym, dzięki czemu zyskuje pełną funkcjonalność użytkową. Można z niej jeść i pić.
 

Jak to wygląda w kilku krokach:
1. Wybierasz przedmiot, który chcesz dekorować spośród dostępnych biskwitów: naczyń użytkowych (takich jak talerze, kubki, czy imbryki), czy dekoracji (od wazonów i świeczników, przez różnorodne figurki, po skarbonki). 
 
2. Wybierasz motyw, który chcesz nanieść i zabierasz się do malowania.
 
3. Następnie my wypalamy w piecu ceramicznym. Jest on gotów do odbioru po kilku dniach.
 
Cena: uzależniona jest od wybranego przedmiotu i waha się pomiędzy 20-150 zł. Większość figurek dla dzieci jest w cenie: 20-45 zł, natomiast pozostałych przedmiotów 35-65 zł.
W cenę wliczone są: przedmiot do ozdabiania, farby, narzędzia, szkliwienie, wypalanie, instruktaż prowadzącego. 
 
Czas trwania: w zależności od wybranego przedmiotu  od 1 do 3h. Przychodzisz wtedy, kiedy Ci pasuje - w godzinach otwarcia pracowni.
 
Prośba o wcześniejszą rezerwację miejsca.